Продажа земельных участков в Киевской области, загородные дома, коттеджи, участки в Крыму под строительство
КИЕВ - дома, коттеджи, земельные участки Барышевский район - земельные участки, дома Богуславский район - участки, дома, коттеджи Полесский район - земельные участки, дома Иванковский район - земельные участки, коттеджи, дома Бородянский район - земельные участки, дома, коттеджи Вышгородский район - земельные участки, коттеджные городки Броварской район - участки, коттеджи, дома Бориспольский район - земельные участки, коттеджи, дома Яготинский район - земельные участки, загородные дома Переяслав Хмельницкий район - участки, дома, коттеджи Васильковский район - земельные участки, коттеджи Фастовский район - участки, загородные дома, коттеджи Обуховский район - земельные участки, коттеджи на дамбе, дома Кагарлыкский район - продажа земельных участков, домов Мироновский район - земельные участки, дома Белоцерковский район - участки, частные дома Сквирский район - земельные участки, дома, дачи Ракитнянский район - земельные участки, дома, дачи Згуровский район - участки промышленного назначения, осг, частные дома Макаровский район - земельные участки, осг, коттеджное строительство, дома Володарский район - участки, дома Таращанский район - дома, участки Ставищенский район Киевской области - участки Тетиевский район Киевской области - участки, дома Киево-Святошинский район - коттеджи, дома, дачи Киево-Святошинский район - земельные участки, осг, промышленные

Консультация онлайн

 


   КИЕВ
   Барышевский район
   Белоцерковский район
   Богуславский район
   Бориспольский район
   Бородянский район
   Броварский район
   Васильковский район
   Вышгородский район
   Володарский район
   Згуровский район
   Иванковский район
   Кагарлыкский район
   Киево-Святошинский р-н
   Макаровский район
   Мироновский район
   Обуховский район
   Переяслав-Хмельницкий
   Полесский район
   Ракитнянский район
   Сквирский район
   Ставищенский район
   Таращанский район
   Тетиевский район
   Фастовский район
   Яготинский район

   РЕГИОНЫ УКРАИНЫ


Лента RSS:

Подписаться на эту рубрику
 
Документы
Перечень земельных участков на Русановских и Воскресенских Садах подлежащие выкупу в связи со строительства линии метро.

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
XI сесія IV скликання

РІШЕННЯ

від 16 грудня 2005 року N 607/3068

Про винесення з траси будівництва Подільського мостового переходу через р. Дніпро в м. Києві та лінії Київського метрополітену частини садових ділянок Русанівських і Воскресенських садів

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14.05.93 N 302-р затверджено техніко-економічне обгрунтування будівництва Подільського мостового переходу.

Рішенням Київської міської Ради народних депутатів від 29.04.93 N 32 погоджено трасу проходження Подільського мостового переходу і лінії метрополітену на житловий масив Троєщина, що передбачає використання частини земельних ділянок Русанівських та Воскресенських садів загальною площею 37,8 га.

Розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 11.10.2004 N 1851 затверджено проект будівництва Подільського мостового переходу без зміни траси, передбаченої в техніко-економічному обгрунтуванні.

Будівництво об'єктів Подільського мостового переходу розпочато в 1993 р., а в 1995 р. було зупинено через відсутність коштів.

З метою створення умов для будівництва мостового переходу рішенням Київради від 20.05.99 N 254/355 було накладено мораторій на забудову, приватизацію та довгострокову оренду зарезервованих територій.

На виконання розпорядження Київської міської державної адміністрації від 19.11.2003 N 2165 в 2004 році були відновлені роботи з будівництва мостового переходу в межах зарезервованих територій.

Для своєчасного введення в експлуатацію першої черги Подільського мостового переходу необхідно протягом 2006 - 2007 років виконати комплекс робіт з перенесення частини Русанівських та Воскресенських садів.

Відповідно до статті 9 Земельного кодексу України, пункту 30 частини 1 статті 26 та підпункту 5 пункту "б" статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ" та з метою винесення з траси забудови Подільського мостового переходу частини садових ділянок Русанівських та Воскресенських садів Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити перелік земельних ділянок садівницьких товариств і фізичних осіб на території Русанівських та Воскресенських садів у Дніпровському районі м. Києва, які підлягають вилученню (викупу) для суспільних потреб м. Києва - будівництва Подільського мостового переходу через р. Дніпро в м. Києві та лінії Київського метрополітену (додаток 1).

2. Доручити комунальному підприємству "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва" від імені Київської міської ради для забезпечення суспільних потреб м. Києва викупити земельні ділянки на території Русанівських та Воскресенських садів, які знаходяться у приватній власності громадян, з вирішенням майново-правових питань в повному обсязі відповідно до законодавства або забезпечити компенсацію громадянам, ділянки яких підлягають винесенню з траси будівництва Подільського мостового переходу через р. Дніпро в м. Києві та лінії Київського метрополітену, за земельні ділянки, зелені насадження, садові будинки та інші споруди, що підлягають знесенню в зв'язку з будівництвом Подільського мостового переходу та лінії метрополітену.

3. Попередити власників земельних ділянок, які підлягають викупу для будівництва Подільського мостового переходу через р. Дніпро в м. Києві та лінії Київського метрополітену, про їх викуп для суспільних потреб.

4. Доручити заступнику міського голови - секретарю Київради Яловому В. Б. від імені Київради (довіритель) підписати з Комунальним підприємством "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва" (повірений) договір-доручення на реалізацію заходів, визначених пунктом 2 цього рішення.

5. Погодити варіанти компенсацій громадянам, ділянки яких підлягають винесенню з траси будівництва Подільського мостового переходу через р. Дніпро в м. Києві та лінії Київського метрополітену, за земельні ділянки, зелені насадження, садові будинки та інші споруди, які підлягають знесенню в зв'язку з будівництвом Подільського мостового переходу та лінії метрополітену, згідно з додатком N 2.

6. Комунальному підприємству "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва" забезпечити розробку документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок для перенесення частини земельних ділянок з території Русанівських і Воскресенських садів.

7. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації), Головному управлінню містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), управлінню охорони навколишнього природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Головному управлінню охорони культурної спадщини виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), управлінню охорони навколишнього природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Київській міській санітарно-епідеміологічній станції в п'ятиденний термін з дня подання комунальним підприємством "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва" розглянути документацію із землеустрою, зазначену у пункті 6 цього рішення, відповідно до Регламенту розгляду питань щодо набуття та реалізації права користування землею в м. Києві, затвердженого рішенням Київради від 15.07.2004 N 457/1867.

8. Земельні ділянки для перенесення садів надавати комунальному підприємству "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва" для їх інженерної підготовки з подальшою передачею громадянам у власність в порядку, встановленому законодавством.

9. Районним у м. Києві державним адміністраціям за місцем розташування земельних ділянок, які будуть передані комунальному підприємству "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва" для перенесення частини земельних ділянок з території Русанівських і Воскресенських садів, сприяти у створенні нових садівничих товариств, колективів забудовників тощо та розподілу земельних ділянок між громадянами.

10. Для визначення розмірів компенсацій, збитків та відшкодувань, пов'язаних з вилученням земельних ділянок Русанівських та Воскресенських садів, виконавчому органу Київради (Київській міській державній адміністрації) створити комісію згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 19.04.93 N 284 "Про порядок визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам".

11. Комунальному підприємству "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва" разом з комунальним підприємством "Київське міське бюро технічної інвентаризації та реєстрації права власності на об'єкти нерухомого майна", комунальним об'єднанням "Київзеленбуд" та організаціями, які мають відповідні дозволи (ліцензії) і будуть визначені на тендерній основі, виконати роботи з технічної інвентаризації будівель, експертної оцінки землі, будинків, споруд та зелених насаджень, а також визначення збитків та розміру відшкодувань, пов'язаних з вилученням земельних ділянок.

12. Комунальному підприємству "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва" за рахунок кошторису будівництва Подільського мостового переходу та відповідно до договорів з громадянами провести:

12.1. Інженерну підготовку нових земельних ділянок та будівництво на ній садових будинків і інших споруд.

12.2. Компенсацію за винесення садових ділянок відповідно до додатка N 2 цього рішення за вибором громадян.

12.3. Відселення громадян.

12.4. Приймання існуючих садових ділянок, будинків та споруд за актами, їх списання та знесення.

13. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань транспорту та зв'язку.

 

Київський міський голова 

О. Омельченко 

 

Додаток 1
до рішення Київради
від 16 грудня 2005 р. N 607/3068 

ПЕРЕЛІК
земельних ділянок садівницьких товариств та приватних осіб Русанівських та Воскресенських садів, які підлягають вилученню (викупу) для суспільних потреб м. Києва - прокладання траси Подільського мостового переходу та лінії Київського метрополітену

N
п/п 

Місце розташування та належність садових ділянок  

Назва садового товариства, адреси садових ділянок  

Площа, га 

  

Дніпровський район у м. Києві
Русанівські сади  

 

  

  

а) садові товариства, земельні ділянки яких знаходяться в постійному користуванні  

 

  

1. 

 

"Сад-будівник"
вул. 25 Садова, NN: 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65;
вул. 26 Садова, NN: 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59-а, 59-б, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68  

6,31 

2. 

 

"Мічурінець"
вул. 25 Садова, NN: 1, 1-а, 2, 2-а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19;
вул. 26 Садова, NN: 1, 1-а, 2, 2-а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10-а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
вул. Прибережна, NN: 33, 35, 37 

3,14 

3. 

 

"Локомотив"
вул. 21 Садова, N 77;
вул. 22 Садова, NN: 69, 76;
вул. 23 Садова, NN: 73, 75, 84;
вул. 24 Садова, NN: 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 78, 80;
вул. 25 Садова, NN: 79, 81, 83, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 96, 98, 100;
вул. 26 Садова, NN: 81, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 94;
вул. 27 Садова NN: 94, 96, 96-а, 99, 101;
вул. 28 Садова, N 98  

3,20 

4. 

 

"Урожай"
вул. 24 Садова, N 61;
вул. 25 Садова, NN: 64, 66, 68, 70, 82, 84, 86  

0,85 

5. 

  

"Рубін"
вул. 25 Садова, NN: 67, 69, 71, 73, 75, 77, 81;
вул. 26 Садова, NN: 65, 65-а, 67, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 84;
вул. 27 Садова, NN: 76-а, 78, 88, 90, 92  

2,60 

6. 

 

"Медик"
вул. 26 Садова, N 1-б  

0,06 

7. 

 

"Арсеналець"
вул. 27 Садова, NN: 91, 93, 95, 97;
вул. 28 Садова, NN: 92, 94, 95, 95-а, 96, 97, 99;
вул. 29 Садова, N 98  

0,28 

8. 

 

"Червона троянда"
вул. 8 Канальна, NN: 1, 3, 5;
вул. 9 Канальна, NN: 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10;
вул. 10 Канальна, NN: 1, 2, 3, 4;
вул. 11 Канальна, NN: 6, 7, 8  

1,03 

  

 

Разом:  

17,47 

  

б) громадяни, яким земельні ділянки надані у власність  

 

  

9. 

Забояркіна Руфіна Олександрівна  

"Червона троянда"  

0,0343 

10. 

Сидоренко Борис Миколайович  

"Арсеналець"  

0,0749 

11. 

Рябоконь Ігор Вільєвич  

"Арсеналець"  

0,0568 

12. 

Ковальова Олена Яківна  

"Арсеналець"  

0,0684 

13. 

Черненко Євгенія Іванівна  

"Арсеналець"  

0,0420 

14. 

Стариков В'ячеслав Юрійович  

"Арсеналець"  

0,0599 

15. 

Мельник Анатолій Васильович  

"Арсеналець"  

0,0579 

16. 

Баранник Олександр Андрійович  

"Арсеналець"  

0,0656 

17. 

Перевера Тетяна Валентинівна  

"Арсеналець"  

0,0349 

18. 

Семенова Ірина Григорівна  

"Локомотив"  

0,0577 

19. 

Кучеренко Антоніна Григорівна  

"Локомотив"  

0,0643 

20. 

Заїка Валерій Семенович  

"Локомотив"  

0,0653 

21. 

Семеніхін Євгеній Миколайович  

"Локомотив"  

0,0492 

22. 

Клишкань Сергій Олегович  

"Локомотив"  

0,0457 

23. 

Буланова Марина Вадимівна  

"Локомотив"  

0,0595 

24. 

Бессонова Любов Вікторівна  

"Локомотив"  

0,0699 

25. 

Мулик Ігор Анатолієвич  

"Локомотив"  

0,0610 

26. 

Калитка Віктор Тимофійович  

"Локомотив"  

0,0352 

  

 

Разом у власності:  

0,97 

  

 

Всього по Русанівських садах  

18,44 

  

Воскресенські сади  

 

  

  

а) садові товариства, земельні ділянки яких знаходяться в постійному користуванні  

 

  

27. 

 

"Освіта"
вул. 4-а лінія, NN: 71, 72;
вул. Марка Черемшини, 16-а, 16-в 

0,78 

28. 

 

"Монтажник"
вул. Виноградна, NN: 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 170, 171, 171-а;
вул. Будівельників, NN 83, 84, 85, 86, 87, 87-а, 88, 89, 90, 93, 94, 95, 95-а, 96, 97, 98, 99, 100, 101  

1,95 

  

 

Разом  

2,73 

  

б) громадяни, яким земельні ділянки надані у власність  

 

  

29. 

Погрібний Микола Філімонович  

"Освіта"  

0,0582 

30. 

Зубова Віра Йосипівна  

"Освіта"  

0,1913 

31. 

Боднаровська Клавдія Дмитрівна  

"Освіта"  

0,1219 

30. 

Власенко Тетяна Пилипівна  

"Монтажник"  

0,0333 

31. 

Гетун Тетяна Олексіївна  

"Монтажник"  

0,0595 

32. 

Саліхов Михайло Валерійович  

"Монтажник"  

0,0672 

  

 

Разом у власності:  

0,53 

  

Всього по Воскресенських садах  

 

3,26 

  

Всього по Русанівських та Воскресенських садах  

  

21,70 

Примітки:

1. При розробці робочої документації можливі окремі уточнення обсягів перенесення в межах ділянки будівництва Подільського мостового переходу та лінії метрополітену на підставі рішень замовника.

2. Перенесення садових ділянок з траси будівництва метрополітену (по лінії швидкісного трамваю) передбачено здійснити на земельну ділянку, яка передбачалась для перенесення садів з траси будівництва швидкісного трамваю і в цьому додатку не врахована.

 

Заступник міського голови -
секретар Київради 

 
В. Яловий 

 

Додаток 2
до рішення Київради
від 16 грудня 2005 р. N 607/3068 

Варіанти компенсації
садоводам Русанівських і Воскресенських садів за земельні ділянки, зелені насадження, садові будинки та інші споруди, які підлягають знесенню в зв'язку з будівництвом Подільського мостового переходу та лінії Київського метрополітену

NN варіантів 

Опис варіантів компенсації  

Умови компенсації  

2  

3  

1. 

Надання земельних ділянок і будівництво садових будинків та інших споруд "під ключ"  

1. Будівництво за узгодженими проектами садових будинків і інших споруд, рівноцінних по площі з наданням нової земельної ділянки до 1000 кв. м.
2. За бажанням садоводів щодо будівництва будинків більшої площі вони до початку будівництва вносять замовнику відповідну пайову частину коштів або виконують окремі роботи, обумовлені договорами сторін, власними силами.  

2. 

Надання земельної ділянки з виконаною інженерною підготовкою "під ключ" (намив, завезення глини, грунту, огорожа, шляхи, електроосвітлення, водопостачання питне і поливне) та виплата грошової компенсації за будівлі, споруди і зелені насадження з будівництвом садових будинків та інших споруд садоводами  

1. Надання нової земельної ділянки площею до 1000 кв. м. В окремих випадках, за подачею замовника і згодою Київського міського голови, для багатодітних сімей площа нової земельної ділянки може бути збільшена до 1200 кв. м.
2. Вартість грошової компенсації - в сумі ринкової оцінки майна діючої ділянки.  

3. 

Повна компенсація за землю, будинки, споруди, зелені насадження та інші витрати  

  

а) в досудовому (договірному) порядку; 

- в розмірі кошторисної вартості інженерної підготовки нової земельної ділянки площею 1000 (або 1200) кв. м та кошторисної вартості будівництва на ній нових будинків та споруд в діючих цінах або в розмірі справедливої оцінки майна (за вибором садовода); 

б) в судовому порядку  

- в розмірі ринкової оцінки фактичного майна відповідно до законодавства. При наданні земельної ділянки її площа рівнозначна тій, яка відчужується.  

4. 

Купівля садоводами рівноцінних садових ділянок з рівноцінними будинками в інших місцях  

Сплата замовником вартості ділянки та споруд на ній на підставі тристороннього договору купівлі-продажу, укладеному в установленому порядку.  

5. 

Надання квартири  

1. Загальна площа квартири не повинна перевищувати загальної площі садового будинку.
2. При наданні квартири земельна ділянка, будинки, споруди і зелені насадження можуть підлягати компенсації лише в тій частині ринкової їх вартості, яка сумарно перевищує вартість квартири.  

6. 

Надання квартири та земельної ділянки  

Цей варіант може застосовуватись до окремих категорій громадян, які мають обмежений сімейний достаток за поданням Дніпровської районної державної адміністрації та замовника і згодою Київського міського голови.  

Примітки:

1. У межах наведених варіантів замовник може застосовувати змішані варіанти компенсації по пп. 1, 2, 3, 4 (наприклад, садовод купує землю, а замовник будує будинок і навпаки; або замовник будує садовий будинок, а за інші садові споруди проводить грошову компенсацію.

2. Для всіх варіантів компенсація за зелені насадження проводиться за актами, складеними КО "Київзеленбуд" та узгодженими замовником і садоводами.

3. Під поняттям "рівноцінний" мається на увазі, що різниця при натуральних компенсаціях (нові будинки, квартири) не повинна перевищувати 10 % від площі споруд, що підлягають знесенню.

 

Заступник міського голови -
секретар Київради 

 
В. Яловий 

 

 

Русановские и Воскресенские Сады в проекте строительства линии метро на Троещину: читать далее >>>


Документ подготовлен Всеукраинской сетью ЛИГА-3АКОН!

 

Ваш дом в Европе

   Перевод в нежилой фонд
   Покупка земли предприятиями
   Коттеджный городок под Киевом
   Концепция курортного городка


 © Земельный портал Киева 2005-2015 | Реклама на сайте |